NAZOR U MEDIJIMA

PRIMJER ODGOVORNOSTI

PRIMJER ODGOVORNOSTI

Naš maturant Nikola Despalatović tijekom gimnazijskog obrazovanja nije imao čak niti jedan izostanak. Sve pohvale! Intervju s učenikom objavila je Dalmacija danas, a možete ga pročitati ovdje.

Marinković nas spaja 2022

Marinković nas spaja 2022

Više o manifestaciji na kojoj su sudjelovali učenici naše Škole pročitajte u članku portala Dalmacija danas ovdje.

Plastična (noćna) mora

Plastična (noćna) mora

U školskoj godini 2019./2020. naša je škola sudjelovala u natjecanju „Plastična (noćna) mora“ organiziranom u sklopu projekta „Otpad nije smeće!“ čiji je nositelj bio Grad Split u suradnji s Udrugom za prirodu, okoliš i održivi razvoj Sunce. Projekt je sufinancirala...

Primjer odgovornosti

Primjer odgovornosti

Naš maturant Nikola Despalatović tijekom gimnazijskog obrazovanja nije imao čak niti jedan izostanak. Sve pohvale! Intervju s učenikom objavila je Dalmacija danas, a možete ga pročitati ovdje.

Izvanredni debatanti! 

Izvanredni debatanti! 

Na nedavno održanom državnom natjecanju u debati naši su učenici Jagoda Sabljić, Arno Kozić i Ivana Prkić bili izvrsni te su pokazali zavidne vještine javnoga govora i kritičkog razmišljanja. Razgovor s njima objavljen u Slobodnoj Dalmaciji...

Predstavljanje škole – eTwinning projekt “We choose happiness”

Predstavljanje škole – eTwinning projekt “We choose happiness”

Klikom na poveznicu pogledajte video napravljen u sklopu eTwinning projekta "We choose happiness" s ciljem predstavljanja škole. Video su snimili i izradili učenici 1. D razreda: Luka Bajto, Roko Butorac, Nina Kotarac, Lucija Lučin, Ana Mateljan, Petra Vrca i Ivan...